Mapy Budapešti ke stažení

Připravili jsme pro vás pár velkých map Budapešti ke stažení. Jsou to takové univerzální mapy, které se vám můžou hodit. Můžete si je stáhnout do počítače, mobilu nebo třeba vytisknout a tak se neztratíte ani mimo dosah internetu. Jinak jsou samozřejmě výborné online mapy jako ty od Seznamu na mapy.cz nebo od Googlu na maps.google.com.

Podrobná mapa (rozlišení: 3506 x 2479 pixelů, velikost: 1,46 Mb) – První mapa je opravdu obrovská. Najdete na ní tak vše potřebné. Hodí se hlavně pro navigaci a nebo dokonce hledání ulic. Na mapě je také vyznačeno vše potřebné – hlavní silnice, památky, kostely, parky, hotely, letiště. Zkrátka tato podrobná mapa se může stát vašim univerzálním pomocníkem.

 
Mapa metra (rozlišení: 964 x 886 pixelů, velikost 124 Kb) – Druhá mapa se týká jenom Budapešťského metra. To je dost podobné našemu. Má tři linky a původně zde jezdili i stejné sovětské vagony. Linky jsou označeny písmenem M a číslem od jedné do tří. V součastné době se staví čtvrtá linka M4, která by měla být dokončena v průběhu roku 2012.

 
Dopravní mapa vlaků (rozlišení: 1300 x 1210 pixelů, velikost: 320 Kb) –  Další mapa navazuje na tu předchozí s metrem. Jedná se o dopravní mapu v širším měřítku, na které naleznete kromě metra i další dopravu. Hlavně tedy příměstské vlaky a jejich jednotlivé městské zastávky.

3 Komentáře

 1. Qasa 30. května 2011 v 19:57 #

  Zdravím,
  chtěl jsem se zeptat, zda jde mapa vytisknout například na papír formátu A3. Děkuji.

 2. Trantule 7. května 2012 v 12:50 #

  Dobrý den, je někde k nalezení legenda k jednotlivým číslům (v kroužcích) na mapě č. 1?
  Děkuji

 3. Johny 9. dubna 2018 v 11:40 #

  Tyto mapy nejsou aktuální, pozor na ně. Chybí tam např. zelená linka metra. Toto metro (trasa) bylo otevřeno před 3 lety.

Okomentovat článek

TOPlist