O webu

Vítejte na cestovatelských webových stránkách Budapešť.poznej.com. Naleznete zde spoustu zajímavých článků o tomto nádherném městě na Dunaji. Informace zde jsou navíc doplněny velkým počtem originálních fotografií, videí, mapek, plánků, předpovědí počasí a dalších věcí. Zkrátka všechno co potřebujete až se do Budapešti vydáte na návštěvu nebo rovnou dovolenou.

Tyto stránky jsou navíc otevřeny i pro vás a vaše cestovatelské zážitky a zkušenosti.Velmi snadno můžete přispět i vy a to jak zajímavým komentářem a odkazem pod každým článkem, tak klidně i vlastním článkem, který nám můžete poslat a mi ho tu rádi zveřejníme.

Samozřejmě jsme si vědomi, že nikdo není neomylný a tak vám budeme vděčni ať už na tomto webu objevíte jakoukoliv chybu, pokud nás na ní upozorníte. My se jí samozřejmě budeme snažit neprodleně dát do pořádku.

To je asi tak vše důležité, co jsme vám chtěli říci. Doufáme, že se vám tento web bude líbit. A pokud byste nás chtěli kontaktovat, tak veškeré potřebné adresy najdete v záložce kontakty.

TOPlist