Pěkná videa z Budapešti

Na těchto stránkách najdete spoustu zajímavých materiálů o Budapešti od fotek, obrázků, článků, návodů, grafů, map až po interaktivní předpovědi počasí. K tomu všemu ale samozřejmě nemůžou chybět ani videa, protože právě díky videím si uděláte tu nejlepší představu jak to v dané lokalitě skutečně vypadá. Proto jsme se pro vás přímo v tomto článku snažili vybrat jen opravdu ty nejlepší videa.

Budapešť jako region pro Byznys (Délka 3:49, kvalita HD 720p) – Následující video je opravdu nádherné a inspirativní. Režisér István Madarász se v něm pokusil ukázat Budapešť jako centrum vzdělanosti, inovací a byznysu. Nemusíte se ale bát, že by se jednalo o nějaké suché video, ba naopak! Nádherné panoramatické časosběrné záběry a kromě toho představení nejzajímavějších maďarských vynálezů a jejich tvůrců. Skoro bych až nevěřil, co všechno maďaří vymysleli, tedy jen jestli si to nepřisvojují.

 

Krásy Budapešti (Délka 3:55, kvalita střední) – V dalším videu se za doprovodu hudby Demjéna Ference – Honfoglalás společně podíváme na největší krásy Budapešti. Jedná se o velmi pěkně sestříhanou slideshow složenou z opravdu pěkných fotek Budapešti. Rozhodně doporučujeme ke shlédnutí.

 

Budapešť – Hlavní město elegance (Délka 1:07, kvalita střední 480p) – Další video je krátké, ale zato opravdu dynamické a stylové. Za doprovodu řízné hudby ala James Bond a sépiového nádechu snímků se seznámíme s Budapeští v trochu jiném světla a to jako s hlavním městem elegance.

 

Budapešť – Královna na Dunaji (Délka 4:27, kvalita nízká) – Další velmi pěkný pohled na Budapešť a to přímo uprostřed slunného léta. Video vám ukáže jeden krásný klidný den ve městě a u jeho nejzajímavějších památek. Velmi pěkné záběry co více si přát 🙂

 

Budapešt hlavní město Maďarska (Délka 4:50, kvalita střední 450p) – Poslední páté video je opět složeno z mnoha velmi pěkných fotek, takže je to spíš taková slideshow. Nicméně ke všemu vám zahraje řízná Maďarská hudba, tak co více si přát!

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist